l ÚVOD  l TABULKY  >ROZPISY
 l SOUTĚŽE l KLM >LMD >ŽL8 >ŽL6 >LSŽ >LMŽ


KLM utkání výhra VP PP prohra SKÓRE BODY POŘADÍ
HC Orlová 28 20 1 3 4 161 : 81 65 1
HC Studénka 28 20 1 2 5 154 : 84 64 2
HK Krnov 28 15 2 0 11 119 : 108 49 3
TJ Horní Benešov 28 11 1 4 12 119 : 111 39 4
HC Uničov 28 11 3 0 14 135 : 127 39 5
HC TJ Šternberk 28 6 2 6 14 91 : 135 28 6
HK Nový Jičín B 28 5 5 2 16 115 : 185 27 7
HC Rožnov pod R. 28 6 3 1 18 101 : 164 25 8

Powered by: Suky

Kolo Datum Zápas č. Domácí Hosté Výsledek
1.   So 26.9.15 1001 HC Rožnov pod R. HK Nový Jičín B 6 : 3
  Ne 27.9.15 1002 HC Uničov HC Studénka 3 : 7
  Ne 27.9.15 1003 HC TJ Šternberk HC Orlová 1 : 10
  So 26.9.15 1004 HK Krnov TJ Horní Benešov 4 : 6
2.   Po 28.9.15 1005 HK Nový Jičín B TJ Horní Benešov 6 : 5 (SN)
  Po 28.9.15 1006 HC Orlová HK Krnov 7 : 4
  Po 28.9.15 1007 HC Studénka HC TJ Šternberk 6 : 3
  Po 28.9.15 1008 HC Rožnov pod R. HC Uničov 3 : 7
3.   Ne 4.10.15 1009 HC Uničov HK Nový Jičín B 10 : 5
  Ne 4.10.15 1010 HC TJ Šternberk HC Rožnov pod R. 4 : 5 (SN)
  So 3.10.15 1011 HK Krnov HC Studénka 3 : 5
  So 3.10.15 1012 TJ Horní Benešov HC OrlováZměna pořadatelství 1 : 4
4.   So 10.10.15 1013 HK Nový Jičín B HC Orlová 4 : 6
  So 10.10.15 1014 HC Studénka TJ Horní Benešov 8 : 1
  So 10.10.15 1015 HC Rožnov pod R. HK Krnov 4 : 9
  Ne 11.10.15 1016 HC Uničov HC TJ Šternberk 1 : 3
5.   Ne 18.10.15 1017 HC TJ Šternberk HK Nový Jičín B 6 : 3
  Pá 16.10.15 1018 HK Krnov HC Uničov 3 : 2
  So 17.10.15 1019 TJ Horní Benešov HC Rožnov pod R. 8 : 1
  So 17.10.15 1020 HC Orlová HC Studénka 4 : 5 (SN)
6.   So 24.10.15 1021 HK Nový Jičín B HC Studénka 7 : 3
  So 24.10.15 1022 HC Rožnov pod R. HC Orlová 4 : 3 (SN)
  Ne 25.10.15 1023 HC Uničov TJ Horní Benešov 8 : 3
  Ne 25.10.15 1024 HC TJ Šternberk HK Krnov 3 : 5
7.   St 28.10.15 1025 HK Krnov HK Nový Jičín B 8 : 3
  St 28.10.15 1026 TJ Horní Benešov HC TJ Šternberk 3 : 1
  St 28.10.15 1027 HC Orlová HC Uničov 3 : 6
  St 28.10.15 1028 HC Studénka HC Rožnov pod R. 5 : 3
8.   So 31.10.15 1029 HK Nový Jičín B HC Rožnov pod R. 3 : 5
  So 31.10.15 1030 HC Studénka HC Uničov 6 : 5
  So 31.10.15 1031 HC Orlová HC TJ Šternberk 4 : 1
  So 31.10.15 1032 TJ Horní Benešov HK Krnov 2 : 1
9.   So 7.11.15 1033 TJ Horní Benešov HK Nový Jičín B 15 : 3
  So 7.11.15 1034 HK Krnov HC Orlová 3 : 11
  Ne 8.11.15 1035 HC TJ Šternberk HC Studénka 3 : 2
  Ne 8.11.15 1036 HC Uničov HC Rožnov pod R. 10 : 5
10.   Ne 15.11.15 1037 HK Nový Jičín B HC Uničov 5 : 4
  So 14.11.15 1038 HC Rožnov pod R. HC TJ Šternberk 3 : 0
  So 14.11.15 1039 HC Studénka HK Krnov 11 : 1
  So 14.11.15 1040 HC Orlová TJ Horní BenešovZměna pořadatelství 5 : 3
11.   Út 17.11.15 1041 HC Orlová HK Nový Jičín B 4 : 3
  Út 17.11.15 1042 TJ Horní Benešov HC Studénka 5 : 3
  Út 17.11.15 1043 HK Krnov HC Rožnov pod R. 4 : 2
  Pá 20.11.15 1044 HC TJ Šternberk HC Uničov 3 : 4 (SN)
12.   Ne 22.11.15 1045 HK Nový Jičín B HC TJ Šternberk 7 : 6 (SN)
  Ne 22.11.15 1046 HC Uničov HK Krnov 1 : 3
  So 21.11.15 1047 HC Rožnov pod R. TJ Horní Benešov 4 : 7
  So 21.11.15 1048 HC Studénka HC Orlová 2 : 3 (PP)
13.   So 28.11.15 1049 HC Studénka HK Nový Jičín B 11 : 0
  Pá 27.11.15 1050 HC Orlová HC Rožnov pod R. 6 : 3
  Kontumace 1051 TJ Horní Benešov HC Uničov 5 : 0
  So 28.11.15 1052 HK Krnov HC TJ Šternberk 3 : 2 (PP)
14.   Pá 4.12.15 1053 HK Nový Jičín B HK Krnov 1 : 5
  Ne 6.12.15 1054 HC TJ Šternberk TJ Horní Benešov 6 : 5 (SN)
  Ne 6.12.15 1055 HC Uničov HC Orlová 2 : 6
  So 5.12.15 1056 HC Rožnov pod R. HC Studénka 1 : 7
15.   So 12.12.15 1057 HC Rožnov pod R. HK Nový Jičín B 8 : 9 (SN)
  Ne 13.12.15 1058 HC Uničov HC Studénka 3 : 2 (PP)
  Ne 13.12.15 1059 HC TJ Šternberk HC Orlová 0 : 11
  So 12.12.15 1060 HK Krnov TJ Horní Benešov 5 : 3
16.   So 19.12.15 1061 HK Nový Jičín B TJ Horní Benešov 5 : 4 (SN)
  So 19.12.15 1062 HC Orlová HK Krnov 5 : 3
  So 19.12.15 1063 HC Studénka HC TJ Šternberk 12 : 1
  So 19.12.15 1064 HC Rožnov pod R. HC Uničov 4 : 7
17.   Čt 28.1.16 1065 HC Uničov HK Nový Jičín B 9 : 4
  Ne 20.12.15 1066 HC TJ Šternberk HC Rožnov pod R. 9 : 2
  Út 22.12.15 1067 HK Krnov HC Studénka 2 : 3
  Út 22.12.15 1068 TJ Horní Benešov HC Orlová 1 : 5
18.   St 6.1.16 1069 HK Nový Jičín B HC Orlová 3 : 6
  St 6.1.16 1070 HC Studénka TJ Horní Benešov 3 : 1
  St 6.1.16 1071 HC Rožnov pod R. HK Krnov 4 : 3
  St 6.1.16 1072 HC Uničov HC TJ Šternberk 6 : 4
19.   Ne 10.1.16 1073 HC TJ Šternberk HK Nový Jičín B 5 : 6 (PP)
  So 9.1.16 1074 HK Krnov HC Uničov 7 : 2
  So 9.1.16 1075 TJ Horní Benešov HC Rožnov pod R. 3 : 4
  So 9.1.16 1076 HC Orlová HC Studénka 4 : 5
20.   So 16.1.16 1077 HK Nový Jičín B HC Studénka 5 : 2
  Čt 18.2.16 1078 HC Rožnov pod R. HC Orlová 7 : 6 (PP)
  So 16.1.16 1079 HC Uničov TJ Horní BenešovZS Rýmařov 4 : 6
  Ne 17.1.16 1080 HC TJ Šternberk HK Krnov 0 : 3
21.   So 23.1.16 1081 HK Krnov HK Nový Jičín B 4 : 6
  So 23.1.16 1082 TJ Horní Benešov HC TJ Šternberk 3 : 2 (PP)
  So 23.1.16 1083 HC Orlová HC Uničov 7 : 1
  So 23.1.16 1084 HC Studénka HC Rožnov pod R. 5 : 2
22.   So 30.1.16 1085 HK Nový Jičín B HC Rožnov pod R. 4 : 2
  So 30.1.16 1086 HC Studénka HC Uničov 6 : 3
  So 30.1.16 1087 HC Orlová HC TJ Šternberk 5 : 1
  So 30.1.16 1088 TJ Horní Benešov HK Krnov 3 : 4
23.   So 6.2.16 1089 TJ Horní Benešov HK Nový Jičín B 12 : 3
  So 6.2.16 1090 HK Krnov HC Orlová 2 : 4
  Ne 7.2.16 1091 HC TJ Šternberk HC Studénka 3 : 6
  Ne 7.2.16 1092 HC Uničov HC Rožnov pod R. 14 : 6
24.   St 10.2.16 1093 HK Nový Jičín B HC Uničov 4 : 5 (PP)
  St 10.2.16 1094 HC Rožnov pod R. HC TJ Šternberk 4 : 6
  St 10.2.16 1095 HC Studénka HK Krnov 4 : 6
  St 10.2.16 1096 HC Orlová TJ Horní Benešov 5 : 1
25.   So 13.2.16 1097 HC Orlová HK Nový Jičín B 12 : 4
  So 13.2.16 1098 TJ Horní Benešov HC Studénka 1 : 4
  So 13.2.16 1099 HK Krnov HC Rožnov pod R. 6 : 1
  Ne 14.2.16 1100 HC TJ Šternberk HC Uničov 4 : 5
26.   Kontumace 1101 HK Nový Jičín B HC TJ ŠternberkZměna pořadatelství 0 : 5
  Ne 21.2.16 1102 HC Uničov HK Krnov 4 : 5
  So 20.2.16 1103 HC Rožnov pod R. TJ Horní Benešov 5 : 4
  So 20.2.16 1104 HC Studénka HC Orlová 5 : 4
27.   So 27.2.16 1105 HC Studénka HK Nový Jičín B 11 : 4
  So 27.2.16 1106 HC Orlová HC Rožnov pod R. 7 : 0
  So 27.2.16 1107 TJ Horní Benešov HC UničovZměna pořadatelství 4 : 3
  So 27.2.16 1108 HK Krnov HC TJ Šternberk 7 : 4
28.   So 5.3.16 1109 HK Nový Jičín B HK Krnov 5 : 6 (PP)
  Ne 6.3.16 1110 HC TJ Šternberk TJ Horní Benešov 5 : 4 (PP)
  So 5.3.16 1111 HC Uničov HC Orlová 6 : 4
  So 5.3.16 1112 HC Rožnov pod R. HC Studénka 3 : 5

Powered by: Suky