l ÚVOD | >TABULKY | l ROZPISY |
Sezóna 2013/2014
Krajská liga mužů (KLM) |
||
Start |
10 mužstev |
|
Systém |
dvoukolově každý s každým + play off |
|
Postup |
Nejlépe umístěné Moravskoslezské družstvo postupuje do kvalifikace o II. ligu |
|
Účastníci |
|
Hrací den |
1. |
HC Studénka |
sobota 17:00 |
2. |
HC Rožnov "B" |
sobota 17:00 |
3. |
HC Orlová |
sobota 17:00 |
4. |
SK Karviná |
sobota 17:00 |
5. |
HC Šumperk |
sobota 17:00 |
6. |
HC Kopřivnice |
sobota 17:00 |
7. |
HC Rožnov "A" |
sobota 17:00 |
8. |
TJ Horní Benešov |
sobota 17:00 |
9. |
HC Bohumín |
sobota 17:00 |
10. |
HK Krnov |
sobota 17:00 |
Extraliga mladšího dorostu - východ (ELMD) |
||
Start |
10mužstev |
|
Systém |
čtyřkolově každý s každým ve skupině |
|
Řídí |
Zlínský kraj - p. Jankovič, tel. 737 533 722 |
|
Postup |
mužstva na 1. a 2. místě z každé skupiny po skončení soutěže sehrají závěrečný turnaj o Mistra republiky extraligy mladšího dorostu |
|
Účastníci |
|
Hrací dny |
1. |
HC Oceláři Třinec |
čtvrtek SDŘ, neděle SDŘ |
2. |
HC Vítkovice Steel |
čtvrtek SDŘ, neděle SDŘ |
3. |
HCM Warrior Brno |
čtvrtek SDŘ, neděle 11:00 |
4. |
HC PSG Zlín |
čtvrtek 16:00, neděle 12:00 |
5. |
HC Olomouc |
čtvrtek SDŘ, sobota SDŘ |
6. |
HC AZ Havířov 2010 |
čtvrtek 15:00, neděle 13:15 |
7. |
VHK Vsetín |
čtvrtek 15:00, neděle 13:00 |
8. |
HC RT TORAX Poruba |
čtvrtek 18:00, neděle 10:00 |
9. |
HC Slezan Opava |
čtvrtek 11:00, neděle SDŘ |
10. |
SHK Hodonín |
čtvrtek SDŘ, neděle SDŘ |
Liga mladšího dorostu - východ (LMD) |
||
Start |
12 mužstev |
|
Systém |
Základní část : dvoukolově každý s každým. |
|
Řídí |
Olomoucký kraj - p. Konečný tel. 777142738 |
|
Postup |
vítěz postupuje do ELMD |
|
Účastníci |
|
Hrací dny |
1. |
HC Černí Vlci |
SDŘ |
2. |
HC Frýdek-Místek |
SDŘ |
3. |
SK Karviná |
SDŘ |
4. |
SK Karviná ženy - mimo soutěž |
SDŘ |
5. |
HK Kroměříž |
SDŘ |
6. |
HK Nový Jičín |
SDŘ |
7. |
HC Olomouc B |
SDŘ |
8. |
HC Orlová |
SDŘ |
9. |
HC Poruba |
čtvrtek 18:00, neděle 10:00 |
10. |
LHK Jestřábi Prostějov |
SDŘ |
11. |
HK MD Šumperk |
SDŘ |
12. |
HC Uherské Hradiště |
SDŘ |
Liga starších žáků A a Liga mladších žáků C (skupina E) |
||
Start |
9 mužstev |
|
Systém |
čtyřkolově každý s každým ve skupině |
|
Postup |
Vítězové skupin postupují do turnaje o přeborníka ČR. |
|
Účastníci |
|
Hrací dny |
1. |
HC Vítkovice Steel |
středa 15:00, sobota 10.00 |
2. |
HC RT TORAX Poruba |
středa 15:00, sobota 10:00 |
3. |
HC AZ Havířov 2010 |
středa SDŘ, sobota 09:00 |
4. |
HC Oceláři Třinec |
středa 15:00, sobota 15:00 |
5. |
HC Frýdek-Místek |
středa SDŘ, sobota SDŘ |
6. |
HK Nový Jičín |
středa 15:00, sobota 09:00 |
7. |
HC Černí vlci |
středa 15:00, sobota 09:00 |
8. |
HC Slezan Opava |
středa 15:00, sobota 10:00 |
9. |
VHK Vsetín |
středa 15:00, sobota SDŘ |
Liga starších žáků B a Liga mladších žáků D (skupina T) |
||
Start |
10 mužstev |
|
Systém |
I. část |
|
Postup |
|
|
Účastníci |
|
Hrací dny |
1. |
HC Slezan Opava |
středa 11:00, neděle 09:00 |
2. |
HC Orlová |
sobota 10:00 |
3. |
HC Český Těšín (jen MŽ) |
sobota, neděle SDŘ |
4. |
SK Karviná |
sobota, neděle SDŘ |
5. |
HC Bohumín (jen MŽ) |
sobota, neděle SDŘ |
6. |
HC Oceláři Třinec |
středa 15:00, sobota 15:00 |
7. |
HC Frýdek-Místek |
sobota, neděle SDŘ |
8. |
HC AZ Havířov 2010 |
neděle 09:00 |
9. |
HC Vítkovice Steel |
středa 15:00, sobota 10:00 |
10. |
HC RT TORAX Poruba |
středa 15:00, sobota 10:00SDŘ |